ריצוף. מילה "קטנה", פשוטה, כזו שדורכים עליה. עולם הריצוף הינו עולם בעל מגוון חומרים עצום, וכל החלטה קובעת אמירה עיצובית וטעם אישי.
בתהליך בחירת חומרי גמר בפרויקט – מתחילים מהרצפה. איזה סוג? צבע? חומר? מראה קר או חם? פרקטי לניקיון? טבעי או סינטטי? המון אופציות קיימות היום יותר מתמיד.
פרקט מעץ מתורגם לגרניט פורצלן, הבטון מתורגם לעץ, הטבעי מתערבב עם הסינטטי והחגיגה גדולה.
5 4

העושר והמגוון הגדול מאפשר לכל אחד לעשות את השילובים שמתאימים לו- החל מבחירת המראה החיצוני ועד בחירת החומר עצמו. לדוגמה- יותר ויותר לקוחות שאני פוגשת רוצים רצפת עץ בבית אבל "בבית שלהם זה לא יתפקד", בעיקר בגלל אילוצי תחזוקה ושחיקת החומר. היום יש את הפתרון של גרניט פורצלן דמוי פרקט- גם מראה של עץ וגם קל לתחזוקה.


2 66

בכל שנה יוצאים דוגמאות של אריחים שעד שלא נוקשים על האריח לא ניתן לדעת ממה האריח עשוי. הטכנולוגיה מאפשרת ליצור חומרים 'דמוי' ובזה משפרים את המוצר הסופי.
אם מדברים על טכנולוגיה- אז ניתן לפגוש אריחי ריצוף מדוקקים מאוד שבעזרת טכנולוגיות מתקדמות ניתן לייצר חומר דק מאוד וחזק מאוד.
מוצר זה יכול להתאים להדבקה ע"ג רצפה קיימת ולחסוך בעובי המילוי והגובה הסופי של הדירה. כמוכן, ניתן ליישם ע"ג קירות בחדרי רחצה או כחיפוי דקורטיבי על קיר מסים, מבלי שתהיה תחושה של הדבקת קרמיקה.
אז הכל מתחיל מהבלטה- זה הטון שינחה את שאר הבחירות העיצוביות בתהליך המורכב של העיצוב.

3 7